Bolí vás často svaly nebo klouby? Máte bolesti zad kvůli práci u počítače? Jste profesionální sportovec? Máme pro vás program šetrné a bezpečné léčby, který vám „ušijeme na míru“.

Lékaři na naší klinice aplikují podkožně MD kolagenové injekce, což jsou přípravky pomáhající odstranit bolest a zlepšit pohyblivost pohybového ústrojí včetně kloubů. Zároveň zmírňují poškození způsobená stárnutím, nesprávným držením těla, průvodními chronickými onemocněními, poraněními a úrazy.

Injekce, jejichž hlavní náplní je tělu vlastní látka kolagen, jsou založeny na chráněném patentu „collagen delivery system“ a představují nový terapeutický koncept, jehož autorem je významný italský lékař a vědec, profesor Leonnello Milani.

 

Přínosy léčby MD kolagenovými injekcemi:

– dlouhodobá účinnost a vysoká bezpečnost

– absence nežádoucích účinků a lékových interakcí

– možnost kombinace s jinými léčebnými postupy v terapii bolesti

– rychlá a šetrná aplikace

Ideální je absolvovat kúru 10 kolagenových injekcí, nicméně záleží na typu problému a doporučení lékaře. Standardní protokol zahrnuje použití jedné až dvou ampulek dvakrát až třikrát týdně po dobu prvních dvou týdnů podle závažnosti a klinického stavu pacienta, a následně jedno ošetření týdně až do úlevy od bolesti. Úleva od bolesti se obvykle dostavuje po prvním až třetím ošetření.

Mohlo by vás zajímat

Preventivní medicína

17. 6. 2019

Tým inPHARM CLINIC vám sestaví individuální program pro vylepšení vaší celkové zdravotní kondice se zaměřením na prevenci civilizačních onemocnění. [více]

Bolesti pohybového aparátu

17. 6. 2019

Bolí vás často svaly nebo klouby? Máte bolesti zad kvůli práci u počítače? Jste profesionální sportovec? Máme pro vás program šetrné a bezpečné léčby, který vám „ušijeme na mí [více]