inPHARM CLINIC vám nabízí bezpečnou prevenci a terapii s využitím nutriční farmakologie a také konzultace v těchto oblastech:

Preventivní medicína

Tým inPHARM CLINIC vám sestaví individuální program pro vylepšení vaší celkové zdravotní kondice se zaměřením na prevenci civilizačních onemocnění.

Základ terapie tvoří podání tělu vlastních látek, které vám budeme podávat buď samostatně, nebo v kombinaci. V rámci terapie využíváme pouze tělu vlastní, a tedy mimořádně bezpečné látky s minimálním rizikem alergických a lékových reakcí.

Klinická farmakologie

V rámci kliniky se specializujeme také na klinickou farmakologii. Za stejně důležitou jako účinnost léčiv považujeme jejich bezpečnost. Našim pacientům podáváme jen takové přípravky, které mají žádné nebo jen minimální vedlejší účinky. V maximální míře využíváme tělu vlastní látky.

Lékové poradenství

 

Našim pacientům poskytujeme konzultace v oblasti racionálního a bezpečného užívání léčiv.

 

Stres

Stres je v současném životě takřka všudypřítomný. Prožíváme ho každý den, přinejmenším ten krátkodobý trvající řádově minuty až hodiny. Tento druh stresu je sice často velmi nepříjemný, zpravidla ale nezanechává následky na našem zdraví. Na rozdíl od stresu dlouhodobého, který trvá i mnoho měsíců a působí jako spouštěč nejrůznějších onemocnění. Dochází při něm k řadě negativních změn zejména v nervovém, endokrinním a imunitním systému. Může vést – a často také vede – ke vzniku závažných onemocnění, například štítné žlázy nebo trávicího systému. S chronickým stresem souvisejí také „nemoci duše“, především deprese.

Při zvládání krátkodobého i dlouhodobého stresu představuje velkou pomoc podání tělu vlastních látek, které používáme na inPharm Clinic. Zároveň doporučujeme pro domácí použití vitamin C v lipozomální formě Lipo C Askor v kapslích nebo tekuté podobě.

Imunologie

Imunita je pro udržení dobrého zdravotního stavu a vůbec pro celkovou kondici zásadní. V oblasti imunologie se věnujeme autoimunitním onemocněním, revmatoidní artritidě, opakovaným infekcím a dalším obtížím.

Bolesti pohybového aparátu

Bolí vás často svaly nebo klouby? Máte bolesti zad kvůli práci u počítače? Jste profesionální sportovec? Máme pro vás program šetrné a bezpečné léčby, který vám „ušijeme na míru“.

Lékaři na naší klinice aplikují podkožně MD kolagenové injekce, což jsou přípravky pomáhající odstranit bolest a zlepšit pohyblivost pohybového ústrojí včetně kloubů. Zároveň zmírňují poškození způsobená stárnutím, nesprávným držením těla, průvodními chronickými onemocněními, poraněními a úrazy.

Injekce, jejichž hlavní náplní je tělu vlastní látka kolagen, jsou založeny na chráněném patentu „collagen delivery system“ a představují nový terapeutický koncept, jehož autorem je významný italský lékař a vědec, profesor Leonnello Milani. Přínosy léčby MD kolagenovými injekcemi:

– Dlouhodobá účinnost a vysoká bezpečnost

– Absence nežádoucích účinků a lékových interakcí

– Možnost kombinace s jinými léčebnými postupy v terapii bolesti

– Rychlá a šetrná aplikace

Ideální je absolvovat kúru 10 kolagenových injekcí, nicméně záleží na typu problému a doporučení lékaře. Standardní protokol zahrnuje použití jedné až dvou ampulek dvakrát až třikrát týdně po dobu prvních dvou týdnů podle závažnosti a klinického stavu pacienta, a následně jedno ošetření týdně až do úlevy od bolesti. Úleva od bolesti se obvykle dostavuje po prvním až třetím ošetření.