Bolí vás často svaly nebo klouby? Máte bolesti zad kvůli práci u počítače? Jste profesionální sportovec? Máme pro vás program šetrné a bezpečné léčby, který vám „ušijeme na míru“.

Lékaři na naší klinice aplikují podkožně MD kolagenové injekce, což jsou přípravky pomáhající odstranit bolest a zlepšit pohyblivost pohybového ústrojí včetně kloubů. Zároveň zmírňují poškození způsobená stárnutím, nesprávným držením těla, průvodními chronickými onemocněními, poraněními a úrazy.

Injekce, jejichž hlavní náplní je tělu vlastní látka kolagen, jsou založeny na chráněném patentu „collagen delivery system“ a představují nový terapeutický koncept, jehož autorem je významný italský lékař a vědec, profesor Leonnello Milani. Přínosy léčby MD kolagenovými injekcemi:

– Dlouhodobá účinnost a vysoká bezpečnost

– Absence nežádoucích účinků a lékových interakcí

– Možnost kombinace s jinými léčebnými postupy v terapii bolesti

– Rychlá a šetrná aplikace

Ideální je absolvovat kúru 10 kolagenových injekcí, nicméně záleží na typu problému a doporučení lékaře. Standardní protokol zahrnuje použití jedné až dvou ampulek dvakrát až třikrát týdně po dobu prvních dvou týdnů podle závažnosti a klinického stavu pacienta, a následně jedno ošetření týdně až do úlevy od bolesti. Úleva od bolesti se obvykle dostavuje po prvním až třetím ošetření.